מדיטציה לקבלת מסר בחלום


רבים מאיתנו אולי לא יודעים, מסתבר שאנחנו מקבלים לא מאט מסרים דווקא בזמן שאנחנו חולמים. לרוב אנחנו נזכור את החלום אחרי שנתעורר ונרגיש שזה לא היה סתם עוד חלום. זה יכול להיות מפגש עם אדם קרוב שנפטר, או סיטואציה חזקה שקוראת לנו בזמן החלימה ונשארת איתנו אחרי ההתעוררות.


מאמר זה כולל מדיטציה לקבלת מסרים באמצעות החלומות. את המדיטציה נבצע כאשר אנו במיטה לפני השינה . כאשר אנו במצב שכיבה נוחה הידיים מונחות לצד הרגליים או על הברכיים. נעצום את העיניים וניקח נשימות עמוקות נכניס אוויר תוך כדי ספירה של 3 שניות נעצור את האוויר ונוציא דרך הפה . אם יש מחשבות שנכנסות לראש לאפשר להם להיכנס ולצאת עד שהן נעלמות.


נתחיל לדמיין שאנו נמצאים בתוך אי בודד על חוף ים צהוב וכשמולנו רצועת ים בצבע טורקיז. בתוך הים ישנה סירה אנו ניכנסים לתוך הסירה. הסירה לוקחת אותנו למעלה לאורך הים ולאט לאט אנכנו מוצאים את עצמנו בתוך העננים. אנו יוצאים מהסירה ומטילים בתוך הענן ומתפלאים כמה יפה הוא מקרוב. מתקרבת אלינו דמות של מלאך. הוא מתקרב אלינו ומציג את עצמו כמלאך החלומות. כעט אנו מבקשים ממנו לחלום חלומות טובים ולקבל דרכם מסרים שיכולים לעזור לנו בחיים. המלאך מחייך אלינו ומגיש לנו מתנה בתוך קופסה עם סרט זהב. אנו מודים למלאך על המתנה וחוזרים לסירה. יורדים בחזרה לים הטורקיז ולאי , בתוך האי אנו פותחים את המתנה שנתן לנו המלאך. כעת כל אחד יכול לדמיין משהו אחר כמתנה שקיבל מהמלאך, המחשבה צריכה להיות מיידית וללא תכנון מראש. יש להתרכז ולהתמקד באותה מתנה ולחשוב טוב מה היא אומרת לנו ומה המשמעות שלה בשבילנו.


אם נבצע את המדיטציה הזאת מידי לילה כנראה שנקבל יותר מסרים בזמן החלום. אני מזמינה אתכם לנסות ולכתוב לי כאן בתגובות את הסיפור שלכם.