העצמה נשית


העולם הגשמי נמדד בכסף והשגים נשים רוצות להגיע להצלחה ולהכניס בחייהן יותר משמעות. הקריירה נתפסת כדבר חשוב ביותר וגוזלת זמן יקר עם המשפחה. יותר ויותר נשים משקיעות זמן במראה החיצוני במקום להתמקד בפנימיות.


אבל האם זה הופך אותנו ליותר מאושרות? האם המעטפת החיצונית מסתירה את המעטפת הפנימית לנשמה היהודית יש נשמה גבוהה וחיבור ישיר לעולמות רוחנים. בגלל זה האישה היא יותר רגישה מגבר ויש בה אינטואיציות מדהימות ונכונות. אישה שמשקיעה בפנימיות שלה זוכה יותר לאושר, שמחה, הצלחה ובטחון.


אישה יהודית אינה צריכה להניח תפילין או להתפלל במנין כמו הגבר. מספיק שהיא מדליקה נר או נעמדת ומתפללת תפילתה נשמעת. ביהדות שרה אמנו היתה גדולה בנבואה מאברהם. בזכות רחל אמנו ישראל זוכים להיגאל. נשים חזקות מוזכרות בתנ"ך גברים חייבים בכל המצוות כי הם צריכים לעשות הרבה יותר תיקונים לעומת הנשים שפטורות מהרבה מצוות.


האישה היהודית היא בת של מלך הרבה יותר מחוברת לבורא עולם מהגבר. בבוקר הגבר מברך "ברוך שלא עשיני אישה" לא בשביל להשפיל את האישה אלא כדי לברך את הבורא שנתן לו את הזכות לעשות מצוות. האישה נבראה כמושלמת!!! בזכות נשים צדיקות הגאולה תגיע.