גלגלול נשמות


למה אנשים נולדים עיוורים או חרשים? למה יש אנשים שנולדים נכים? ולמה יש אנשים שנולדים גאונים מחוננים? התשובה לכל זה היא גלגול נשמות. אנחנו חיים במסלול חיים מסוים, לא זוכרים מה היה לנו בגלגולים קודמים.


ילדים קטנים, בדרך כלל עד גיל 4, הם בעלי תקשורת חזקה. הם זוכרים את חייהם הקודמים, מגלגול קודם.
רוב העדויות לגבי גלגול הקודם הם דווקא של ילדים קטנים. הם מספרים על מקומות שהיו, על אנשים שהכירו, מי היו קרובי המשפחה שלהם. ישנם אלפי מקרים של עדויות שנבדקו והתגלה שאכן הילדים דוברי אמת. ניקח לדוגמה את המקרה המפורסם על הילד בן ה 7 מעוספיה שנולד מיד לאחר תקרית שנויה במחלוקת שבה נהרג חייל צה"ל. הילד שפך אור על המקרה וסיפר את הסיפור מבלי שתהיה לו דרך אחרת לדעת מה בדיוק קרה שם. ברגע שילד מתחיל את תיקוניו בעולם הגשמי הוא מתחיל לשכוח את חייו הקודמים.


יש מחקרים שנעשו כדי לחקור את הנושא באמצעות רגרסיה / היפנוזה תהליך של חזרה לאחור עד שמביאים את האדם לפני הלידה. יש כאלה שמתחילים להתנהג ולדבר בשפה שלא מתאימה להם לחיים הנוכחים. פתאום מספרים סיפורים של חוויות שונות.


תורת הגלגולים מלמדת שאדם שכבר היה בגלגול הזה יכול לחזור ולהיוולד מחדש בגוף אחר.
לא כל אדם חוזר בגלגול אם הוא סיים את כל תיקונו בעולם הזה הוא לא חוזר כל אדם מועד ונכשל וכך גם הצדיקים. בדין שלמעלה בוחנים את האדם על כל העבירות שהוא עשה ואם אפשר לנקות אותו אז מנקים אותו שם ואם לא מחזירים אותו לגלגול נוסף. למשל גזל, אדם שחייב ממון לאחרים לא ניתן לנקות אותו בעולם האמת.


כל גלגול הוא שלב בהתפתחות הרוחנית וכל גלגול מקרב אותנו לבורא עולם, אין כאן בעולמנו שום נשמות חדשות. הנשמות מתגלגלות ונבחנות במשך כל הדורות עד לגמר התיקון. כל המציאות מונעת על ידי מנגנון רוחני עצום מערכת שמנהלת את העולמות הרוחניים והעולם הגשמי.


אז מי הוא האני האמיתי? אני נשמה נצחית והלבוש הוא הגוף. עובר אשר נמצא בתוך שיליה, שוחה במים, בעולם קטן, העובר מסיר מימנו את השיליה, את המעטפת החיצונית, יוצא לעולם גדול יותר. הוא יוצא בגוף שמתאים לעולם העשייה. אדם שניפטר מסיר ממנו את המעטפת החיצונית כדי להיכנס
לעולם האמת.