סוד ההצלחה


אצל רובנו המטרה הראשית בחיינו היא לעשות כסף. רבים חושבים שאושר תלוי בעושר.
אבל, האדם הגיע לעולם כדי לבצע תפקיד. רק אם הוא יגלה את התפקיד בורא עולם יתן לו את כל הכסף הדרוש לו, אם הוא יטעה ויבחר בתפקיד שלא מתאים לו או היתקע איתו -יפסיד. לכן צריך לזהות את התפקיד המתאים להתחבר לנשמה ולהבין מה הייעוד שלי למה נולדתי בדור הזה ומה התפקיד שלי ללכת לפי נטיות לבנו.
אדם שאוהב לרפא - צריך להתעסק ברפואה.
אדם שאוהב לטייל - מדריך טיולים.
אדם שאוהב לבשל - צריך להיות טבח.


" אין אדם למד אלא במקום שלבו חפץ" רק אדם שאוהב את תפקידו ושלם איתו יזכה לסייעתא דשמייא. עיקר עסקו מה שקרוב ללבו להשכיל ולהבין כיצד לבחור את הדרך הנכונה.כשפותחים עסק בתפקיד שהוא אכן הייעוד שלנו ובכל זאת נכשלים בו למה?
אדם צריך להבין מהם החולשות שלו למשל, הוא שירותי מכין את הקפה הכי טוב בעולם אבל הוא אינו סוחר. הוא יכול לפתוח בית קפה הכי מושלם במקום הכי מרכזי בעיר אבל בלי שיווק, פרסום, תמחור נכון בלי השתדלות הוא יסגור את בית הקפה אחרי חודשיים. אלא אם כן יקח שותף שהוא איש שיווק ואז באמצעות שיתוף פעולה ושילוב נכון ההצלחה היא בטוחה.


בעל עסק חייב לעשות כל הזמן השתדלות כדי שעסקו יצליח. כל הזמן לייצר שפע כמו כן, חובה לבדוק את שם העסק שם לא נכון מעכב פרנסה. למה טייקונים איבדו את הפרנסה? כי הוא לא עמד בניסיון הגאווה מפסידה פרנסה כעסים וריבים נשמעים בשמיים השפע יורד לאדם בזכות אשתו אם הוא לא יכבד את אשתו לא תהיה לו פרנסה. או אישה שמאבדת איזון בין המשפחה לבית שהולכת בדרכים לא ישרות. תאוות בצע - רצון לקבל שפע ללא גבול


לתת צדקה - רוב האנשים העשירים בעולם הם נותני הצדקות הכי גדולים. ככל שנעלה לתפקידים שעושים אותנו מאושרים יותר כך הפרנסה גדלה. אז לפני שאתם קופצים לעזוב מקום עבודה אתם חיבים להיות בטוחים בפרנסה אחרת האם היא אכן מתאימה לכם? האם זה היעוד והתפקיד שלכם בעולם החומר?


כמו כן , בתפקידים שהם בעלי זוהר זמר שאוהב לשיר חייב לעשות השתדלות אחרי קרירה בשנותיו הצעירות והמוצלחות, לדאוג למנוע גדול יותר ולפתוח אולפן הקלטות.
אם כשרונותיו ותכונותיו ותנאי הסביבה מתאים לכך הרי כיוונו אותו משמיים לכך.
לדאוג לרווחת האומללים לשמחם להטיב עם הבריות. אמונה בקב"ה והשתדלות מביאה עושר ואושר.


Liat
מרתק