איך למנוע מחלומות מפחידים


במצב שינה החלקים הרוחניים עולים לעולמות הגבוהים הטהורים כדי לקבל מסרים.
הנפש נשארת לשמור על כלי הקיבול. כאשר החלקים הרוחניים חוזרים לגוף הם חוזרים דרך קליפות הטומאה ואז החלומות הופכים להיות מפחידים כדי שלא נקבל את המסר הנכון.


מפרש חלומות יכול להבחין דרך הסימנים בחלום או דרך מסר שהוא קיבל, בעזרת ההדרכה העליונה, מהוא המסר המדוייק שניתן לנשמה ולפרש אותו במדוייק. לכן חשוב מאוד שאדם שניתן בו היכולת לפרשם בדרך נכונה בכוונת לב טהורה וטובה, יפרשם ולא אדם פאסיבי רואה שחורות. מחשבה יוצרת מציאות ועל כן, אם החלום מפרש בצורה שלילית או לא מדוייקת יכול להיגרם נזק לחולם, מצב מאוד מסוכן לכן צריך להיזהר ממי שאתם מבקשים לפרש.


חלומות קשים כמו נפילת שיניים או שן מתנדנדת - תיזכרו בזמן שאתם חולמים שאפשר לשלוט על החלום להגיד בחלום חלום בטל ומבוטל שמע ישראל ה אלוקינו ה אחד וכך החלקים הרוחניים יוחזרו במידי והחלום יבוטל.


ישנם אנשים, שמאד מוטרדים מחלומות מפחידים. יש גם ילדים שמתעוררים בלילה מפוחדים מהחלומות. מה ניתן לעשות?
ראשית, להקפיד לקרוא בכוונה קריאת שמע על המיטה וליטול ידיים לסירוגין כראוי בעת הקימה בבוקר. קריאת שמע בכוונה לפני השינה – סגולה גדולה היא לשינה רגועה, והנטילה בבוקר מטהרת את ידי האדם ומשפיעה לטובה. בעת קריאת שמע, חשוב לכוון בעיקר במילים "שמע ישראל ה אלקינו ה אחד". "שמע ישראל" – הקשב ישראל, קבל את הדברים ותזדהה איתם. ה שהוא אלוקינו הוא ה האחד, ואין עוד מלבדו.


לילדים קטנים, רצוי לקרוא לפני השינה את תפילת שמע שעל המיטה, ללחוש באוזנם לחישות נעימות בזמן השינה, כמו: אתה נבון, אמא ואבא אוהבים אותך, אתה גיבור. כל מה שיכול להעצים ילד קטן וכמובן למנוע צפייה של סרטים מפחידים, תמונות בחדר של חיות מפחידות.


הפירושים שניתנים לחלומות מגיעים ממקום גבוה וניתנים באהבת חינם כל פירוש מצריך הרבה אנרגיה, כל חלום שפורש פעמיים המסר מתבטל כי הוכנסו בו אנרגיות שונות. לכן, לפני הבקשה לפירוש תחליטו מי האדם שאתם מעדיפים שיפרש לכם.