מהי נשמה - פרק שני


להלן מספר תופעות המוכיחות שישנם חיים אחרי המוות:

1. מוות קליני
2. גלגול נשמות
3. סיאנסים
4.תקשור עם נפטרים

מהו מוות קליני?
הלב מפסיק לפעום, הפסקת זרימת הדם וגם השבתת מערכת העצבים. לאחר מספר דקות במצב כזה מובילות בסופו של דבר למוות. התופעה הכי נחקרת של אנשים שמתו מוות קליני וחזרו לחיים ולאחר שחזרו הם מספרים את שראו. בשלב הראשון הם מספרים שהם נשאבים מתוך גופם ומרחפים מלמעלה הם רואים את גופם המת שמוטל על שולחן הניתוחים או רצפת התאונה. מלמעלה הם רואים ושומעים את כל מה שקורה מסביב את הרופאים והאנשים מסביבם. הם נמשכים לתוך אור, לא מסנוור, נכנסים לתוכו ורואים את כל חייהם כמו סרט. ישנם אנשים שתיארו שהם רואים את קרוביהם שנפטרו מגיעים אליהם מלווים אותם ומדברים אליהם ואז מגיע השלב של שאיבה חזרה לתוך הגוף.


30 מיליון אנשים בעולם שסיפרו על כך ולרוב מדובר באנשים שבדרך כלל היו רחוקים מאוד מהעניין הרוחני. לאחר שחקרתי לעומק את הנושא הבנתי שיש אנשים שצריכים לקבל מסר מאוד עמוק ורוחני כדי להתחבר לקבל תבונה לשנות את התנהלותם או את חייהם, לקבל הוכחה שיש חיים אחרי המוות. אנשים שנמצאים בתוך עולם של נוסחאות ומתמטיקה שבשביל להוציא אותם מהדבר הזה צריכים לקבל שוק רציני או במקרים מסוימים כמו שאני חוויתי מסע אסטרלי חוויה חוץ גופית כדי לעלות בדרגה רוחנית.


ישנם המון סיפורים על מוות קליני:
אנשים שעברו תאונת דרכים נשאבו למעלה ראו איך רופאים מנסים להחיות אותם נלחמים על חייהם כשחזרו סיפרו איך הם ראו שרגלם הייתה קטועה בצד אחר של הכביש ושכאשר הם ריחפו מעליהם היו שלמים ללא איברים חסרים.


עיוור שחווה מוות קליני מספר שבזמן שהרופאים נלחמו על חייו בבית החולים הוא שמע וראה מה המנתח אומר מה הוא לובש הוא תיאר במדויק איך החדר נראה, מה יש בקומה השנייה והשלישית בבית החולים. כששאלו אותו איך זה יתכן אתה עיוור ? וכשבדקו את הדברים שהוא אמר הם היו מדויקים.


התשובה לכך נעוצה בעובדה שאדם אחרי המוות מפשיט ממנו את המעטפת החיצונית - הגוף והאני האמיתי. הכלי הרוחני הוא שלם. אדם עיוור בעולם הגשמי אינו יכול לראות כי חלונות הראייה שלו פגומות אבל הנשמה רואה. הגוף שלנו הוא כלי כיבול בשביל הנשמה.


כאשר אנו חווים אובדן של אדם קרוב אנו מרגישים תחושות קשות אנחנו רואים איך גופו נקבר. האובדן עצמו קשה לנו ומיד עולות שאלות מדוע זה קרה? למה דווקא לי ולא לאחר? יכול להיות שנחוש זעם ותסכול.
זה מנחם לדעת שהפרידה מהגוף היא רק תחילה של חיים חדשים הפרידה היא לטובת האדם שהסתלק. חלק מהתיקון הוא בזמן שנשמתו נפרדת מהגוף. צער ואובדן גדול יש להורים שאיבדו את ילדיהם הקטנים הם מאבדים את הטעם לחיים. המקובלים אומרים שילדים קטנים שנפטרים בגיל מאוד מוקדם הם צדיקים נשמות מאוד גבוהות שהגיעו לתיקון קטן מאוד בעולם הגשמי ועולים בדרגה רוחנית גבוהה יותר לעולם האמת. הנשמה היא נצחית.


אנחנו צריכים להבין שכל פעולה שאנחנו עושים ממשיך לפעול בעולם הבא. למרות שהאדם הוא ניפטר אנו כצאצאיו ממשיכים אותו וכך אנו ממשיכים לפעול לטובתו אם נציב לעצמנו משימות רוחניות בעזרה לחלש ובכוח הדיבור במילה טובה. כך הנפטר ימשיך לפעול בעולם בזכות המעשים שלנו. אנשים מבוגרים בזמן הגסיסה מספרים שההורים שלהם נמצאים לידם מגיעים ללוות אותם בשלב האחרון .


כאשר אדם ניפטר הנפש שלו מרחפת מעל גופו במשך 3 ימים הוא שומע ורואה הכל
בזמן הקבורה אנו מבקשים מחילה אם פגענו בכבודו.