מהם חלומות


המילה שינה היא מהמילה שוני כשאדם ישן קורה שינוי במערכת המציאות של גופו נפשו ונשמתו. כאשר האדם ישן הוא מתחלק לשניים: גוף וחלקים רוחניים. הנפש שומרת על הגוף והחלקים הרוחניים נכנסים לפעילות. לכן אין אדם שלא חולם יש אנשים שלא זוכרים את החלומות שלהם. בדרך כלל אנשים שלא חשופים לחוויות רגשיות לעומת אנשים שיש להם עולם רגשי מאוד יזכרו את חווית החלום.


למה חשוב לזכור את החלום? המסרים שאנחנו מקבלים על ידי החלומות מגיעים מעולמות עליונים וזאת השפה שדרכה עוברים מסרים משמיים אל הנשמות באמצעות החלומות. פתרון החלום יכול לכוון, להזהיר, לחזק, יכול לעזור לנו בהבנה של עצמנו.


לכן כשפונים לפותר/ת חלומות, חשוב לדעת שהפותר/ת הוא מתקשר בין העולם הגשמי לעולם הרוחני כדי שהמסר יועבר נכון ולא באמצעות רק אינטואיציה או פירושים פסיכולוגים (המצאות של בני האדם) ההבדל בין שני הפירושים הוא משמעותי ואסור לחולם להתבלבל ביניהם משום שהמסר מגיע משמיים והחלום לא יקבל את העוצמה הראויה לו.


חלומות על נפטרים הם חלומות שמגיעים מעולם האמת. הקרובים שלנו מבקשים לשלוח מסר ויש לכך סיבה חשובה כי אם מרשים לנפטר להופיע אצלנו בחלום
המסר הוא חשוב. חלומות מפחידים הם לא בהכרח חלומות רעים ונגרמים כי לא תמיד הנשמה מצליחה לקבל את המסר כי היא עוברת דרך קליפות הטומאה שנדבקות עליה ומנסות לבלבל אותה בשביל שלא תקבל מסר נכון.


חלומות על שיניים נופלות או רקובות ותזכרו שגלית אמרה לכם לשלוט בחלום ולהגיד בטל ומבוטל בזמן החלום. חלומות שחוזרים מספר פעמים הם בדרך כלל חלומות שיש בהם מסר רוחני וכאשר האדם מתעלם ממנו יש צורך בהתייחסות מיוחדת.


איך זוכרים את החלום:
לפני השינה חשוב מאוד לשמור על אסתטיות. יש להחליף למצעים נקיים, לארגן את המיטה בצורה הכי נוחה לנו, להתלבש בפיגמה נוחה (לא בלי) לענוד צמיד ביד הלא רושמת, להכנס למיטה לקחת 3 נשימות עמוקות ולהירגע. חשוב להזיז מחשבות טורדניות ולבקש לחלום חלום טוב עם מסר.