מהו תקשור?

הרבה אנשים שואלים אותי מה זה תקשור? איך זה מתבצע בדיוק? האם את רואה? שומעת? והאמת שאני מרגישה תוך כדי שהן שואלות אותי הן מתבלבלות יותר ויותר עם עצמן ובונות לעצמן בדמיון תשובות שאת האמת אין להן כל כך תפיסה במציאות.
אז נתחיל : הסבר קצר מהו תקשור?


תקשור זה חוש שניתן לפתח אותו לרמות גבוהות יותר באמצעות אימון והתמדה. כמובן שלא כל אחד יכולת לתקשר כמו מתקשרת, מהסיבה הפשוטה ביותר - תסתכלו בטבע למשל חוש הריח אצל האדם שונה בצורה מאוד ברורה מחוש הריח אצל כלב. כך גם חוש התקשור (יש שקוראים לו החוש השישי, העין השלישית וכו) אדם מסוים שנולד עם יכולת להגיע מאוד גבוה לרמת תקשור מאוד מדויקת וישנו אדם שמתקשר ברמה בינונית ויש אדם שבכלל לא מחובר לחוש הזה, ובכלל לא מודע לקיומו.


החוש מתגלה בשלבים שונים, ישנם אנשים שנולדים לתוך זה וחיים עם זה ומכירים את זה כטבע כמו שהם רואים ומריחים כך הם מתקשרים, ישנם אנשים שבמהלך שנות ההתבגרות שלהם מקבלים סימנים לכך שהם רואים מעבר קצת יותר מהאחרים ויש אנשים שזה נופל עליהם כרעם ביום בהיר. ואני אומרת רעם ביום בהיר כי שום דבר לא יכול להכין אותך לדבר כזה. ....
לפי היהדות ישנם עולמות, יש את העולם שלנו ויש עולם הבא, לשם הולכת הנשמה
לאחר שהיא נפטרת מהעולם הזה.


אני מתקשרת עם האנשים שנפטרו ועברו לעולם הבא.
מה הידע שאני מקבלת מהם ? הידע יכול להיות בכל תחום, בתחום הזוגיות, הפריון, עסקים, בעיות בריאות, בעיות עם ילדים ולפעמים זה מסר פשוט. למשל תמשיך בדרך שלך! אני גאה בך! הכל יהיה בסדר! בעצם אני לא יכולה לדעת מראש מה אני אקבל בזמן התקשור עבור אדם מסוים, את הדברים אני מעבירה כמו שהם, ללא סינון, ללא פילטרים, ללא הבעת דעה או מחשבה, בזמן התקשור אני משמשת לכלי שמעביר את המידע משם לכאן . זה תפקידי בלבד. ולכן אחרי התקשור אני גם לא זוכרת הרבה פעמים מה נאמר. ברגע שהמסרים הועברו התפקיד שלי הסתיים.


מקווה שעזרתי לכן להבין טיפונת את עולמי. אני אנסה להרחיב ולהעלות עוד דברים שקשורים בעבודה המרתקת שלי.


Liat
מרתק!!!!